WYSIWYG Web Builder
WYSIWYG Web Builder
Tvorba webových stránok bez znalosti HTML
16

WYSIWYG Web Builder - vlastnosti programu

WYSIWYG Web BuilderWYSIWYG Web Builder

je vizuálny webový editor pre vytváranie webových stránok. WYSIWYG je akronym anglické vety "What you see is what you get", slovensky "čo vidíš, to dostaneš". Táto skratka označuje spôsob editácie dokumentov v počítači, pri ktorom je verzia zobrazená na obrazovke vzhľadovo totožná s výslednou verziou dokumentu.
Inými slovami WYSIWYG znamená, že hotové stránky sa zobrazí presne tak ako bolo navrhnuté. Môžete si vytvoriť webové stránky bez znalostí HTML. Vytváranie prebieha jednoducho umiestňovaním jednotlivých prvkov na požadované miesto (metóda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky sa usadzujú na obrazovku priamo do zvoleného miesta a WYSIWYG Web Builder následne sám zabezpečí vytvorenie príslušného zdrojového HTML kódu.
WYSIWYG Web Builder podporuje vkladanie blokov textu, obrázkov, tabuliek, prvkov Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. Priamo do vašich internetových stránok. Svoju prácu si môžete ihneď prezrieť v náhľade. Web Builder vám dá plnú kontrolu nad obsahom a vzhľadom vašich webových stránok. Súčasťou programu je aj FTP klient prostredníctvom ktorého hotové stránky rovno publikujete na web.

FAQ k programu WYSIWYG Web BuilderKde môžem nájsť často kladené otázky?
Pre viac informácií tu

Kde môžem nájsť návody?
Pre viac informácií tu

Kde môžem nájsť aktuálnu verziu na stiahnutie?
Pre viac informácií tu

Kde môžem nájsť odpovede ohľadom aktivácia programu?
Pre viac informácií tu

Ako lokalizuje program do českého jazyka?
Pre viac informácií tu

WYSIWYG ponúka esponzivní dizajn webu


Čo je responzívne web? Ide o spôsob štýlovanie HTML dokumentu, ktoré zaručia, že zobrazenie stránky bude optimalizované pre všetky druhy najrôznejších zariadení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atď.).
WYSIWYG Web Builder - template

Šablóny čiže template, sú už vytvorené projekty s grafikou, do ktorých môžete vkladať svoje údaje a texty a tým vytvoriť svoje webové stránky rýchlejšie a jednoduchšie.

Ako nainštalovať šablóny?
1.Stáhněte si pack šablón.
2.Rozbalte šablóny, a skopírujte do adresára Documents and Settings \ WYSIWYG Web Builder \ system \ templates. Do zložky templates, nakopírujte súbory šablón WWB, WTB. Môžete si vytvoriť ďalšie podadresáre (odporúča sa pri väčšom počte šablón).

Ak chcete vytvoriť novú stránku zo šablóny vyberte v programe File / New Web Site From Template ... (Súbor / Nový web zo šablóny ...)

Template do WYSIWYG sú k stiahnutiu tu


Šablóny na stiahnutie tu
WYSIWYG Web Builder - tvorba webových stránok ľahko a rýchlo